Apie Mus

SALDA UAB jau daugiau kaip 30 metų savo klientams teikia aukščiausios kokybės vėdinimo sprendimus. Mūsų įsipareigojimas būti lanksčiu ir patikimu partneriu išliko nepakitęs nuo pat pirmųjų durų atidarymo, todėl nuolat investuojame į naują gamybos įrangą, darbuotojų mokymus ir produktų kūrimą.

Mūsų gaminių asortimentas yra platus ir įvairus, įskaitant platų ventiliatorių, gyvenamųjų ir komercinių patalpų vėdinimo įrenginių, modulinių vėdinimo įrenginių komercinėms ir pramoninėms patalpoms, vėdinimo sistemų jungiamųjų detalių ir dulkių ištraukimo sistemų asortimentą. Nuolat stengiamės patenkinti besikeičiančius rinkos poreikius, investuodami į naujos vėdinimo įrangos kūrimą ir esamų gaminių atnaujinimą.

Siekdami užtikrinti savo gaminių kokybę ir patikimumą, juos testuojame modernioje akredituotoje laboratorijoje. Kiekvienam vėdinimo įrenginiui atliekami griežti bandymai, įskaitant sandarumo, akustinius, oro srauto, efektyvumo ir šalto klimato bandymus. Naudojame tik patikimų ir pirmaujančių Europos Sąjungos gamintojų komponentus, o mūsų moderni gamybos įranga užtikrina tikslumą ir kokybę. Mūsų gaminių korpusai viršija aukščiausius sandarumo reikalavimus (L1, A1), todėl užtikriname, kad jie yra aukščiausio lygio.

Mūsų gamybos, sandėlių ir biurų patalpos užima 50 000 m2 plotą, jose dirba daugiau kaip 300 darbuotojų. Turime apie 200 gamybos įrenginių, o mūsų gaminiai eksportuojami į daugiau kaip 30 pasaulio šalių, įskaitant visas Europos šalis, Artimuosius Rytus, Šiaurės Afriką ir Pietų Ameriką. Eksportas sudaro daugiau kaip 90 % mūsų bendrovės apyvartos, o tai rodo, kad esame pasiekiami visame pasaulyje ir sėkmingai dirbame.

Nuo 2015 m. esame Europos vėdinimo įrangos gamintojų asociacijos "EUROVENT" nariai korespondentai, todėl esame įsipareigoję laikytis aukščiausių pramonės standartų. Be to, mūsų gyvenamiesiems namams skirtiems gaminiams suteiktas Pasyvaus Namo sertifikatas, dar labiau pabrėžiantis mūsų atsidavimą kokybei ir tvarumui.

SALDA UAB siekia būti partneriu, kuris patenkins visus jūsų vėdinimo poreikius. Turėdami platų gaminių asortimentą, modernią bandymų įrangą ir įsipareigojimą siekti aukščiausios kokybės, esame tikri, kad sugebėsime patenkinti ir viršyti jūsų lūkesčius.

Mūsų istorija
1990
SALDA UAB įkurta, kaip šeimos verslas
1997
Pagamintas pirmasis oro tiekimo įrenginys
2002
Pirmą kartą SALDA UAB dalyvavo ISH parodoje
2008
Pastatyta nauja automatizuota gamybos linija „naktinis traukinys“
2013
SALDA UAB tapo EUROVENT narė korespondentė
2013
Pastatyta pirmoji saulės elektrinė SALDOJE
2015
Pastatytos naujos automatizuotos lenkimo staklės "BCe", "SGe", "Trumpf" laserinis pjovimas
2021
Sukurtas internetinis parinkimo įrankis select.salda.lt
2022
Pastatytos naujos automatizuotos lazerinio vamzdžių virinimo staklės "Weil"

Daugiau nei

30

metų
patirties

Daugiau nei

330

darbuotojų

Klientų daugiau nei

30

šalių

Vadovo žodis

Pagarba ir atvirumas - svarbiausia SALDOS kultūros dalis - tiek tarp kolegų, tiek su partneriais kasdien.

Vertiname ir siekiame, jog organizacija ir kiekvienas jos narys drąsiai keistųsi ir nuolat tobulėtų.

Mes prisiimame atsakomybę už savo veiksmus ir sprendimus, reiklūs savo kolegoms ir partneriams, bet pasitikime ir siekiame ilgalaikės partnerystės. Mūsų tikslas - būti tarp penkių didžiausių kompaktinių vėdinimo įrenginių gamintojų Pasaulyje.
Mykolas Baronas
Vadovybė

Mykolas Baronas

Vykdomasis Direktorius

Roberta Virmauskienė

Administratorė

Ignas Sokolnikas

Pardavimų ir marketingo vadovas

Lina Dzimidaitė

Personalo vadybininkė

Evaldas Balnys

Tiekimo grandinės vadovas

Vita Šiušienė

Vyr. Buhalterė

Karolis Gintila

Produktų vystymo grupės vadovas

Gintautas Baliutavičius

Gamyklos vadovas