Komerciniai ir viešieji pastatai

  • Titulinis
  • Komerciniai ir viešieji pastatai

Dažniausiai pasitaikančios patalpų oro kokybės problemos komerciniuose pastatuose

Komercinių pastatų patalpų oro kokybei dažnai turi įtakos keletas veiksnių, įskaitant:

  • Didelė žmonių koncentracija, dėl kurios gali padidėti CO2 kiekis
  • Per dieną kintantis oro srauto poreikis
  • Didelis energijos suvartojimas
  • Ribota erdvė vėdinimo įrangai įrengti

Tradicinės vėdinimo sistemos, kurios užtikrina tik oro tiekimą ir ištraukimą, nebėra efektyvus sprendimas komerciniuose pastatuose. Kadangi energijos sąnaudos ir toliau didėja, vis svarbiau imtis energijos taupymo priemonių, kartu išlaikant gerą patalpų oro kokybę. Norint pasiekti šią pusiausvyrą ir užtikrinti komfortišką, sveiką ir energiją taupančią aplinką komerciniuose pastatuose, labai svarbu pasirinkti tinkamą vėdinimo sistemą.

Šilumos atgavimas ir energijos taupymas

Norint užtikrinti gerą patalpų oro kokybę komerciniuose pastatuose, svarbu pasirinkti modernią, energiją taupančią vėdinimo sistemą. Šios sistemos gali tiekti šviežią, filtruotą orą ten, kur ir kada jo reikia, ir kartu atgauti iki 90 % šilumos energijos. Tai ypač svarbu patalpose ar zonose, kuriose gyventojų skaičius kinta, nes skirtingu metu gali prireikti skirtingų vėdinimo pastangų.

Dinaminė vėdinimo sistema gali padėti palaikyti pastovią patalpų oro kokybę visame pastate, net kai keičiasi žmonių skaičius ar oro srauto poreikis. SALDA UAB siūlo kompaktiškus, energiją taupančius oro vėdinimo įrenginius, kurie gali padės pagerinti patalpų oro kokybę ir kartu sumažinti energijos sąnaudas. Norėdami sužinoti daugiau apie šiuos gaminius, spauskite čia.