Industriniai pastatai

Oro kokybė

Gamybos aplinkoje gali būti įvairių ore esančių dalelių, pvz., medienos, plastiko, metalo ir kitų teršalų, kurie gali turėti įtakos darbo sąlygoms. Norint užtikrinti gerą oro kokybę, svarbu iš oro pašalinti šiuos teršalus. Tačiau standartiniai ortakiai ne visada tinka šiai užduočiai atlikti.

Norint veiksmingai ištraukti teršalus iš oro, paprastai reikia didelio slėgio ir lygaus vidinio ortakių paviršiaus. Be to, reikia tvirtų jungčių ir specialių rankinių arba pneumatinių sklendžių, kad būtų užtikrintas veiksmingas ir tikslus oro srauto valdymas ortakiuose. Norint užtikrinti gerą oro kokybę ir saugią darbo aplinką gamybinėse patalpose, labai svarbu pasirinkti tinkamą vėdinimo sistemą ir ortakius.

Platus komponentų pasirinkimas

Siekdama užtikrinti veiksmingą teršalų ir dulkių šalinimą gamybos aplinkoje, SALDA UAB siūlo platų dulkių ištraukimo ortakių komponentų asortimentą. Būdami šios srities specialistai, turime kompetencijos ir patirties gaminti aukštos kokybės pneumatines sklendes ir lazeriu suvirintus vamzdžius, taip pat kitus komponentus, pavyzdžiui, atšakas, alkūnes ir kūgius.

Mūsų dulkių ištraukimo komponentai sukurti taip, kad užtikrintų patikimą ir veiksmingą veikimą net ir sudėtingiausiomis sąlygomis. Rinkdamiesi SALDA galite pasitikėti, kad gaunate aukščiausios kokybės komponentus, kurie padės užtikrinti gerą oro kokybę ir saugią darbo aplinką.

Virš 20 metų patirtis

SALDA UAB turi daugiau kaip 20 metų patirtį dulkių ir kitų teršalų ištraukimo srityje. Ši didelė patirtis leido mums sukurti platų gaminių asortimentą, kuris nuolat plečiasi. Ilgametė patirtis suteikė mums žinių ir gebėjimų, kad galėtume nuolat gaminti aukštos kokybės gaminius, atitinkančius mūsų klientų poreikius.

Nesvarbu, ar ieškote dulkių ištraukimo ortakių komponentų, ar kitos vėdinimo įrangos, galite pasitikėti, kad mūsų gaminiai yra aukščiausio lygio ir užtikrins patikimą veikimą.