Sertifikuoti Higieniniai

Eurovent sertifikuoti higieniniai įrenginiai

SALDA UAB nuo 2015 m. yra "Eurovent" asociacijos narė korespondentė, o nuo 2013 m. dalyvauja "Eurovent Certita Certification" oro vėdinimo įrenginių (AHU) sertifikavimo programoje. 2016 m. "Eurovent Certita Certification" paskelbė reikalavimus higieniškiems AHU, o SALDA didžiuojasi, kad yra pirmoji įmonė, sukūrusi ir pagaminusi sertifikuotą higienišką oro tiekimo įrenginį.

Norint dalyvauti higieninio oro vėdinimo įrenginio sertifikavimo programoje, gamintojas pirmiausia turi būti ECP AHU programos dalyvis. Ši sertifikavimo programa yra papildoma galimybė gamintojams, kurie jau dalyvauja ECP AHU programoje ir nori įrodyti savo įsipareigojimą gaminti aukštos kokybės higieniškus gaminius. SALDA dalyvavimas šioje programoje rodo mūsų įsipareigojimą laikytis aukščiausių pramonės standartų, taikomų projektuojant ir gaminant oro vėdinimo įrenginius.

"Eurovent Certified Hygienic" programa apima reikalavimus, susijusius su higienos standartais, taikomais oro vėdinimo įrenginių gamybai, gabenimui, medžiagoms, priežiūrai, korpuso eksploatacinėms savybėms, komponentų išdėstymui ir veikimui. Šie standartai skirti užtikrinti, kad oro vėdinimo įrenginiai būtų saugūs, patikimi ir higieniški, kad juos būtų galima naudoti įvairiose srityse, įskaitant biurus, komercinius pastatus, mokyklas, viešbučius, ligonines, farmacijos ir maisto perdirbimo įmones.

Norėdamas gauti higieninį sertifikatą, gamintojas turi kasmet atlikti auditą, kad įrodytų, jog sugeba gaminti higienos reikalavimus atitinkančius įrenginius. Gavus sertifikatą, oro vėdinimo įrenginys bus klasifikuojamas pagal jo tinkamumą įvairioms reikmėms,

  • 1 žvaigždutė bendram naudojimui,
  • 2 žvaigždutės - ligoninėms,
  • 3 žvaigždutėmis - farmacijos, maisto perdirbimo įmonėms, baltosioms patalpoms.

Ši klasifikavimo sistema leidžia klientams lengvai nustatyti oro vėdinimo įrenginius, atitinkančius jų konkrečius poreikius ir reikalavimus.

Kokie yra pagrindiniai "Eurovent" sertifikuotų higieninių gaminių privalumai, palyginti su VDI 6022?

Vienodi reikalavimai
Išsamios specifikacijos, susijusios su įrenginio techniniais parametrais ir tinkamumu naudoti;

Patikimumas
Kasmetinį auditą turi atlikti "Eurovent Certita Certification";

Tikslūs modeliavimo rezultatai
Konkretūs reikalavimai parinkimo programinei įrangai.