Sertifikatai

Eurovent

1993 m. įkurta "Eurovent Certita Certification" yra pripažinta pasauline šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo ir šaldymo produktų sertifikavimo lydere.

"Eurovent" testuoja ir patvirtina, kad tokių gaminių eksploatacinės ir techninės charakteristikos atitinka visas Europos ir pasaulio gaires. Kai gaminys sertifikuojamas "Eurovent", garantuojama, kad jis veiks taip, kaip teigia gamintojas. Gaminiai, pažymėti "Eurovent" sertifikavimo ženklu, pereina griežtus bandymų protokolus ir yra tiksliai įvertinami nepriklausomos organizacijos.

AmberAir Hygienic

AmberAir Compact

AmberAir

Passive House

Passive House sertifikuotas užtikrina, kad griežti pasyviojo namo standarto kokybės reikalavimai yra įvykdyti. Pasyvaus namo sertifikavimą galima taikyti ne tik pastatams, bet ir pastato komponentams bei specialistams.

Smarty 2X P

Smarty 2X V

Smarty 3X P

Smarty 3X V

ISO 9001:2015

ISO 9001 apibrėžiamas kaip tarptautinis standartas, nustatantis kokybės vadybos sistemos reikalavimus. Organizacijos naudoja šį standartą siekdamos įrodyti, kad sugeba nuolat tiekti produktus ir teikti paslaugas, atitinkančias klientų ir teisės aktų reikalavimus. Tai populiariausias ISO 9000 serijos standartas ir vienintelis šios serijos standartas, kurį organizacijos gali sertifikuoti.

ISO 9001:2015