"Eurovent" sertifikuoja RIS, RIRS ir VEKA INT EKO gaminius, taip išplėsdama "AmberAir Compact" šeimą

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad "Eurovent", pirmaujanti Europos ŠVOK sistemų sertifikavimo įstaiga, neseniai suteikė prestižinį sertifikatą RIS ir RIRS 1200 ir didesnių dydžių, taip pat VEKA INT EKO gaminiams. Šis pripažinimas ne tik liudija šių oro vėdinimo įrenginių kokybę, efektyvumą ir patikimumą, bet ir suteikia pasitikėjimo klientams, norintiems investuoti į aukščiausio lygio ŠVOK technologijas.

Atitikdami griežtus "Eurovent" nustatytus standartus, RIS, RIRS ir VEKA INT EKO gaminiai įrodė savo gebėjimą nuolat ir efektyviai veikti įvairiose aplinkose. Tai reiškia, kad dabar klientai gali drąsiai rinktis šiuos gaminius, žinodami, kad jie turi patikimą "Eurovent" sertifikatą. Tai užtikrina didesnę investicijų grąžą ir ramybę, kai kalbama apie šių oro vėdinimo įrenginių našumą ir ilgaamžiškumą.

Be sertifikato, šie gaminiai taip pat prisijungs prie "Eurovent" sertifikuotos "AmberAir Compact" šeimos. Kartu su šiuo įtraukimu atsiranda ir naujas kiekvieno gaminio pavadinimas:

RIS 1200 ir vėlesnės serijos bus vadinamos AmberAir Compact RIS
RIRS 1200 ir vėlesnės versijos bus vadinamos AmberAir Compact RIRS
VEKA INT EKO bus vadinamas AmberAir Compact VEKA INT EKO

"AmberAir Compact" šeima ir toliau plečiasi, siūlydama platų patikimų ir efektyvių oro ruošimo sprendimų, atitinkančių įvairių pramonės šakų ir taikymo sričių poreikius, asortimentą. Pridėjus RIS, RIRS ir VEKA INT EKO gaminius, klientai dabar gali rinktis iš dar didesnio "Eurovent" sertifikuotų oro vėdinimo įrenginių asortimento.