Greičiausias ŠVOK Rinkoje

Gegužės 9 dieną įvyko išskirtinis renginys „Greičiausias ŠVOK rinkoje“, skirtas ŠVOK projektuotojams. Renginys vyko Simuliatorių Akademijoje, Vilniuje, ir pritraukė daugybę entuziastingų dalyvių. Šis renginys ne tik leido išbandyti savo vairavimo įgūdžius, bet ir suteikė galimybę susipažinti su SALDA produktais bei gauti naudingos informacijos apie jų naudojimą projektuose.

Renginio metu dalyviai varžėsi Nemuno žiedo trasoje, naudodami Assetto Corsa platformą ir Porsche 911 GT3 automobilį. Varžybų eiga buvo įtempta, o dalyviai demonstravo puikius vairavimo įgūdžius. Kiekvienas dalyvis turėjo galimybę atlikti kvalifikacinį ratą, o rezultatai buvo įspūdingi – visi dalyviai sėkmingai įveikė trasą ir pademonstravo puikius laikus.

Nugalėtojai:

  1. Gintautas Šarlauskas - 1 vieta
  2. Mantas Kreivys - 2 vieta
  3. Lech Jasinski - 3 vieta

Šie trys dalyviai laimėjo unikalią galimybę išbandyti sportinius automobilius tikroje Nemuno žiedo trasoje. Nugalėtojų prizai buvo itin vertingi:

  1. Gintautas Šarlauskas - Porsche 911 GT3
  2. Mantas Kreivys - BMW M2
  3. Lech Jasinski - Audi TT RS

Renginys buvo ne tik pramoga, bet ir puiki galimybė pasisemti naujų žinių bei įgūdžių. Dalyviai galėjo iš arčiau susipažinti su SALDA produktais, išklausyti ekspertų patarimų ir sužinoti, kaip šie produktai gali padėti jų vedinimo projektuose. SALDA komanda užtikrino tęstinę paramą ir buvo pasiruošusi atsakyti į visus dalyvių klausimus.

Dėkojame visiems dalyviams už aktyvų dalyvavimą ir entuziazmą. Tikimės jūsų dalyvavimo kituose renginiuose, kur galėsite dar labiau patobulinti savo įgūdžius ir mėgautis naujomis patirtimis. Iki kitų susitikimų!