Pasodinome 17000 medelių!

Mes suprantame patalpų ir lauko oro kokybės svarbą. Nuo 1990 m. esame vėdinimo sistemų gamintojai, todėl esame įsipareigoję kurti ekologiškesnę mūsų planetos ateitį. Džiaugiamės galėdami pasidalinti naujausia mūsų iniciatyva - pasodinome 17 000 ąžuoliukų ir eglučių! Medžiai atlieka svarbų vaidmenį mažinant CO2 kiekį ne tik lauke, bet ir prisideda prie geresnės patalpų oro kokybės. Sodindami daugiau medžių darome teigiamą poveikį aplinkai ir padedame kovoti su klimato kaita.

Saldoje kasmet stengiamės būti ekologiškesni. Mūsų, aplinkai draugiški, veiksmai apima saulės baterijas ant gamyklos stogo ir nutolusias saulės elektrines, dalyvavimą medžių sodinimo iniciatyvose ir nuolatinį ieškojimą būdų, kaip sumažinti anglies dioksido pėdsaką. Šių metų medžių sodinimo iniciatyva nebūtų įmanoma be mūsų partnerių paramos. Jų partnerystė su mumis leido mums tai įgyvendinti, ir mes jiems nuoširdžiai dėkojame. Mūsų pardavimų, klientų aptarnavimo ir tiekimo grandinės komandos taip pat atliko svarbų vaidmenį užtikrinant šio projekto sėkmę sodinant medžius.

Kviečiame visus prisijungti prie mūsų pastangų kurti žalesnę ateitį sodinant medžius visur ir visada, kur tik įmanoma. Ieškokite vietinių iniciatyvų arba pradėkite savo, ir visi kartu galėsime tausoti ir gerinti mūsų aplinką. Siekiant užtikrinti ilgalaikį mūsų pasodintų medžių augimą ir priežiūrą, naujuoju mišku rūpinsis vietinių miškininkų komanda. Taip galime užtikrinti, kad medžiai ir toliau vešės ir prisidės prie sveikesnės aplinkos kūrimo.

Didžiuojamės savo medžių sodinimo iniciatyva ir teigiamu jos poveikiu mūsų planetai. Nuoširdžiai dėkojame savo partneriams, darbuotojams ir visiems, prisidėjusiems prie šio projekto įgyvendinimo. Ir toliau dirbkime kartu, kad sukurtume žalesnį ir sveikesnį pasaulį ateinančioms kartoms.