SALDA GAMINIŲ PRIEŽIŪRA, APTARNAVIMAS IR REMONTAS

PLEČIASI SALDA SERVISO KOMANDA

SALDA UAB siekiame, kad mūsų klientai kiekviename žingsnyje patirtų išskirtinę kokybę. Nesvarbu, ar tai būtų gaminių aptarnavimas, techninė priežiūra, garantinis remontas, ar pogarantinis remontas - mes jums padėsime. Būdami vieni iš pirmaujančių vėdinimo sprendimų gamintojų, su pasididžiavimu pranešame apie savo serviso skyriaus plėtrą. Ši plėtra leidžia mums geriau aptarnauti savo klientus Lietuvoje.

SALDA SERVISAS

Mūsų aukštos kvalifikacijos inžinieriai padės jums maksimaliai išnaudoti jūsų SALDA įrenginius, nesvarbu, ar tai būtų gyvenamosios, ar komercinės paskirties gaminiai. Mūsų platus paslaugų spektras apima viską - nuo diagnostikos iki filtrų keitimo ir nuo pajungimo iki paleidimo. Mes taip pat siūlome dalis ir techninę pagalbą, kad jūsų vėdinimo įrenginiai visada veiktų maksimaliai efektyviai.

GYVENAMŲJŲ IR KOMERCINIŲ PATALPŲ, SALDA ĮRENGINIŲ KONFIGŪRAVIMAS IR PALEIDIMAS

Gyvenamųjų patalpų vėdinimo įrenginį nusprendėte įrengti patys? O gal turite komercinį įrenginį, kurį reikia sukonfigūruoti? Jokių problemų! SALDA serviso inžinieriai gali padėti jums sukonfigūruoti ir paleisti SALDA įrenginius. Mūsų misija - užtikrinti, kad jūsų įrenginiai būtų tinkamai sukonfigūruoti ir optimaliai funkcionuotų bei būtų efektyvūs.

SALDA ĮRENGINIŲ APTARNAVIMAS

Pasirūpinkite, kad jūsų oro vėdinimo įrenginiai veiktų taip, kaip jie buvo sukurti, naudodamiesi SALDA diagnostika. Reguliarūs patikrinimai - tai raktas į ilgaamžiškumą ir problemų aptikimą ankstyvoje stadijoje, kas leidžia sumažinti remonto kaštus, nesvarbu ar tai būtų SALDA gyvenamųjų patalpų ar komercinis rekuperatorius.

SALDA GARANTINIS IR SALDA POGARANTINIS REMONTAS

Nesvarbu, ar jūsų įrenginys visiškai naujas, ar jau kurį laiką naudojamas, mūsų komanda yra pasirengusi patenkinti visus jūsų remonto poreikius. SALDA UAB inžinieriai atlieka tiek garantinį, tiek pogarantinį remontą, užtikrindami, kad jūsų vėdinimo įrenginiai visada veiktų optimaliai.

SALDA FILTRŲ KEITIMAS

Nors mūsų gyvenamosios paskirties Smarty X įrenginiai buvo sukurti taip, kad būtų galima lengvai pakeisti filtrus, suprantame, kad jums vis tiek gali prireikti pagalbos. SALDA servisas mielai įsitrauks ir užtikrins, kad procesas būtų sklandus ir nesukeltų rūpesčių. Visa tai yra mūsų įsipareigojimo teikti aukščiausios kokybės SALDA UAB paslaugas dalis.

SALDA UAB KLIENTŲ APTARNAVIMAS

Jei turite klausimų arba norite užsisakyti paslaugą, jums padės SALDA UAB klientų aptarnavimo komanda. Nedvejodami kreipkitės:

Telefonas: +370 41 371700

El. paštas: cs@salda.lt

Nesvarbu, ar jums reikia pagalbos, kad suprastumėte mūsų paslaugas, ar esate pasiruošę atlikti užsakymą, mes esame pasirengę padėti ir užtikrinti, kad jūsų patirtis su mumis būtų sklandi ir efektyvi.

SALDA UAB – PATIKIMAS PARTNERIS

SALDA UAB, kaip jūsų patikimas partneris, siekia teikti pasaulinio lygio paslaugas, atitinkančias ir pranokstančias jūsų lūkesčius. Siūlydami platų paslaugų spektrą - nuo SALDA filtrų keitimo iki SALDA gaminių paleidimo ir aptarnavimo bei remonto - siekiame, kad jūsų vėdinimo sprendimų patirtis būtų kuo sklandesnė.


SALDA UAB atlieka šias serviso paslaugas:
RIS Servisas, RIS Aptaravimas, RIS Remontas.
RIRS Servisas, RIRS Aptaravimas, RIRS Remontas.
AmberAir Compact Servisas, AmberAir Compact Aptaravimas, AmberAir Compact Remontas.
Smarty Servisas, Smarty Aptaravimas, Smarty Remontas.